Środowisko naturalne nie jest nam obce

Biodegradowalne worki na śmieci czy folie są produkowane według obowiązujących w kraju standardów oraz przepisów prawa, produkty są wysokiej jakości oraz mają konkurencyjną cenę, która przyciąga wielu klientów.

Jesteśmy producentem opakowań foliowych nie od dziś i wiemy, że klienci zwracają coraz większą uwagę z czego wykonany jest worek na śmieci czy folia, czy jest to groźne dla środowiska czy nawet dla ludzi — gwarantujemy, że do worków na śmieci używamy specjalistycznych produktów, które umożliwiają szybki rozkład, co ma lepszy wpływ na ekosystem. Oferujemy Państwu: worki na śmieci z taśmą| worki HDPE| worki LDPE| reklamówki| woreczki foliowe| folie stretch| folie bąbelkową

Produkcja worków

Nasze worki na śmieci są nieodłącznym elementem przy utrzymaniu czystości w domu, pracy instytucjach państwowych, podczas prac budowlanych czy remontowych. Jesteśmy profesjonalnym producentem worków na śmieci dlatego wytwarzamy je z polietylenu LDPE oraz HDPE — surowce użyte podczas produkcji pochodzą oczywiście z odpadów, gdyż mamy świadomości o ochronie środowiska.

Worki ldpe 120l oraz worki hdpe — idealne rozwiązanie do ciężkich odpadów Worki ldpe 120l produkowane są z polietylenu ldpe, który jest wytrzymały oraz odporny na wszelkie rozdarcia czy inne uszkodzenia, można w nim przenosić większe odpady. Natomiast worki wykonane z polietylenu hdpe charakteryzują się dużą gęstością, dzięki czemu nadają się idealnie do dużych i ciężkich odpadów na przykład podczas remontów czy innych prac budowlanych. Worki ldpe 120l, worki hdpe oraz inne produkty dostępne są w wielu kolorach oraz rozmiarach, dodatkowo istnieje możliwość naniesienia odpowiedniego nadruku. Jeśli nie dysponują Państwo magazynem do przechowywania zamówień, polecamy magazyn toruń lub magazyn inowrocław w okolicach kujawsko pomorskiego.