Worki na odpady ldpe

worki ldpe Worki do segregacji odpadów, worki na odpady ldpe oraz worki hdpe. Jako producent opakowań foliowych zajmujemy się również produkcją worków służących do recyklingu. Worki na śmieci tego typu są dostępne w kolorach: czerwony, niebieski, zielony, brązowy, żółty oraz przeźroczysty. Dzięki rozmaitym kolorom możesz w szybki i prosty sposób odróżnić segregacje odpadów, a nadany na worku napis dodatkowo ułatwia pracę — worki do segregacji występują w rozmaitych wielkościach.

Produkujemy również worki na śmieci z załączoną tasiemką, która ułatwia przenoszenie odpadów. Tasiemka zamyka worek po pociągnięciu, tym samym nie musisz się obawiać, że odpady wysypią się podczas przenoszenia. Jedyny producent worków foliowych na skalę masową Nasze wyroby można spotkać nie tylko w Polsce, ale również na półkach marketów w całej Europie. Niech nie zmyli Cię nazwa — mimo, że na produkcie nie widnieje nasze logo, to worek został stworzony w naszej firmie, przez doświadczonych pracowników. Nasze worki na odpady ldpe to produkt najwyższej jakości.

Producent worków

Jesteśmy producentem worków foliowych, który dobrze rozumie potrzeby swoich klientów, gdyż sami z nich korzystamy oraz wyrzucamy wszelkie odpady. Dlatego nasze worki na śmieci są elastyczne, a co najważniejsze nie przepuszczają zapachów na zewnątrz worka. Worki na śmieci wyposażone są w rozmaite wykończenia ułatwiające przenoszenie, proces segregacji oraz przechowywanie odpadów, między innymi worki posiadają tasiemki ściągające czy uszy.

Nie znalazłeś odpowiedniego rozmiaru worka na śmieci? Nic straconego. Jako producent opakowań foliowych mamy możliwość produkcji wyrobów spersonalizowanych, czyli o dostosowanych wymiarach do poszczególnego klienta. Skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu wyceny zamówienia Wszystkie worki na śmieci czy opakowania foliowe wysyłane są w formie rolki bądź paczki w różnych ilościach, wybranych przez klienta. Sprawdź aktualną ofertę dostępną na naszej stronie internetowej bądź dokonaj zakupu w sklepie stacjonarnym.