Worki LDPE 120 L

Worki wykonywane z folii ldpe, tak zwane worki ldpe 120l, 80l oraz 40l są coraz popularniejsze w sprzedaży ze względu na wytrzymałość oraz odporność na przedarcia czy duże ciężary. Oczywiście w trosce o nasze środowisko naturalne produkcja odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń oraz maszyn jak i zgodnie z wymaganiami, jakie nałożyło państwo Polskie w ustawie o odpadach.

Worki ldpe 120l dostępne są w wielu rozmiarach oraz grubościach zastosowanej folii, dodatkowo istnieje możliwość wybrania interesującego koloru z dostępnej gamy czy też spersonalizowanego nadruku — można wybrać worki ldpe z opcją tasiemki ściągającej. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.pjmworki.pl

Worki HDPE

Worki HDPE Worki hdpe wytwarzane są z foli hdpe, która charakteryzuje się ogromną gęstością, dzięki czemu worki są niezwykle odporne oraz wytrzymałe na duże obciążenia czy przedarcia. Worki hdpe wyróżniają się matową strukturą oraz rozmaitą kolorystyką — dostępne są rozmaite rozmiary worków, na pewno każdy znajdzie jakąś opcję.

Worki do segregacji odpadów Ze względu na zaostrzające się przepisy odnośnie segregacji wszelkich odpadów, jak i coraz większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa w obrębie ochrony praz dbania o środowisko naturalne, proponujemy naszym klientom worki do segregacji w rozmaitych odcieniach, tak aby odróżnić składowane śmieci. Ponadto każdy z worków posiada nadruk, który dotyczy jakie odpady będą w nim składowane — dostępne są kolory takie jak: czarny, brązowy, żółty, zielony, niebieski, czerwony, przeźroczysty.