Producent opakowań foliowych

Jako producent opakowań foliowych jesteśmy bezpośrednim dostarczycielem towaru do hurtownii. Na życzenie klienta worki dostępne są również wersję z taśmą ściągającą, która ułatwia przenoszenie śmieci bez obaw przed ich wysypaniem. W naszym asortymencie posiadamy worki na odpady budowlane czy gruz, są one produkowane ze specjalistycznych granulatów, które mają wpływ na wzmocnienie konstrukcji folii. Jako producent opakowań foliowych specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów.

Zainwestuj w worki na śmieci, które są przyjazne środowisku naturalnemu

Jako długoletni producent opakowań foliowych oraz producent worków foliowych oprócz samych zysków z produkcji nie jest nam obojętne środowisko naturalne, które ma ogromne znaczenie dla przyszłych pokoleń.

Staramy się, aby nasze produkty były wytwarzane z surowców wtórnych, które pozyskujemy od zaufanych współpracowników. Natomiast w trakcie produkcji dosypujemy profesjonalne preparaty, które mają za zadania zmniejszyć okres rozkładu folii, przy czym w żaden sposób nie wpływają negatywnie na otaczającą nas przyrodę — rozkład produktów zajmuje tylko 5 lat. Granulat wykorzystywany podczas produkcji posiada wszystkie wymagane przez Ministerstwo Ochrony Środowiska atesty, które umożliwiają bezpieczną wytwórczość oraz ponowny recykling. W nasze produkty pakuje między innymi sex shop gdańsk oraz inne sklepy wysyłkowe.